زمان ثبت : یکشنبه 8 بهمن 1396 در ساعت 14:47 ~ چاپ مطلب
عنوان :

اسباب کشی منزل و جابه جایی وسایل سنگین


برچسب‌ها : نکات اسباب کشی، بهترین زمان اسباب کشی
اسباب کشی منزل و جابجایی وسایل سنگین مانند یخچال و فریزر و ماشین لباس شویی و دیگر وسایل سنگین کار آسانی نیست. اگر آمادگی جسمانی برای جابجایی این وسایل را نداشته باشید علاوه بر این که به سلامتی خود آسیب می زنید امکان دارد خسارات جبران ناپذیری را به وسایل منزل خود وارد کنید.
جدیدترین متدهای اسباب کشی منزل توسط افرادی با تجربه همراه با آمادگی جسمانی بالا را به ما بسپارید و ببینید که این افراد چگونه جابجایی وسایل سنگین به روش های مخصوص خود که با سال ها تجربه در راه و رسم اسباب کشی منزل به صورت ویژه به دست آورده اند برای شما مشتریان عزیز  جابجا می کنند.
بهترین زمان برای اسباب کشی منزل در فصل تابستان است زیرا در این فصل دیگر فرزندان شما به مدرسه نمی روند و مدرسه ها تعطیل است از طرفی شرایط آب و هوا مناسب تر است.
جابجایی و حمل وسایل سنگین و بزرگ تر از اولویت بیشتری برخوردارند استفاده از کارتن های با سایز مختلف و متناسب با وسایل که روی این کارتن ها برچسب محتویات داخل آن چسبانده شده توصیه می شود.
از استفاده کارتن های پاره و غیر استاندارد جداً خود داری کنید. بهترین کار استفاده از کارتن های سالم و مرغوب است. لازم نیست به دنبال کارتن مناسب برای اسباب کشی و جابجایی منزل بگردید چرا که باربری تک هر تعداد که کارتن برای بسته بندی وسایل در هر اندازه و همچنین کارگر ماهر برای اسباب کشی در سریع ترین زمان در اختیار شما قرار می دهد.
وسایل منزل شما به بهترین شیوه بارگذاری می شود و از حداکثر فضای داخل وسیله نقلیه باربری(خاور – نیسان بار – وانت بار) استفاده می شود تا تعداد دفعات و تعداد کارگر برای اسباب کشی منزل به حداقل برسد. بسته بندی وسایل منزل یکی دیگر از خدمات شرکت باربری است ما پیشنهاد می دهیم اگر تمایل داشته باشید بسته بندی وسایل را برای شما انجام دهیم. اگر حتی یک بار تجربه اسباب کشی منزل به خانه جدید را داشته باشید به خوبی می دانید که چندان کار راحتی نیست و نیاز به برنامه ریزی دقیق و کارگر ماهر، وسایل بسته بندی و همچنین وسایل نقلیه مناسب دارید.
بارها و وسایل شما محکم و بصورت اصولی و درست بسته می شوند نگران شکستن و آسیب رسیدن به وسایل خود را به هیچ وجه نداشته باشید کارگر های فرستاده شده توسط شرکت کاملاً مسئولیت پذیر و با تجربه هستند و تمام تلاش خود را برای ایجاد اسباب کشی راحت و آسان انجام خواهند داد.