زمان ثبت : پنج‌شنبه 20 مهر 1396 در ساعت 12:01 ~ چاپ مطلب
عنوان :

انتخاب شرکت باربری معتبر


برچسب‌ها : باربری، اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه

جستجوی برای پیدا کردن بهترین شرکت باربری و اسباب کشی

 اگر بخواهید با کمک یک شرکت باربری اسباب کشی کنید، باید پول بیشتری برای اثاث کشی  خود صرف کنید،البته خودتان را از جابجایی و بلند کردن اثاثیه خلاص خواهید کرد. پیدا کردن شرکت باربری معتبر برای اسباب کش  کار سختی است، بنابراین قبل از اینکه تصمیم بگیرید، باید تحقیق خود را با دقت انجام دهید.

  • یک مکان را انتخاب کنید که یک برآورد هزینه برای اسباب کشی بدست آورید.
  • اطمینان حاصل کنید که شرکت این کار را انجام خواهد داد و نه قرارداد برای اینکه شخص دیگری آن را انجام دهد.
  • اطمینان حاصل کنید که این شرکت می تواند بارنامه "حقوق و مسئولیت های شما را هنگام انتقال" به شما بدهد.
  • شرکتی را انتخاب کنید که دست کم 10 سال فعالیت در زمینه حمل و نقل و باربری داشته باشد.

پس از انتخاب 2 یا 3 شرکت باربری که فکر میکنید شرایط لازم را دارند آنها را در اینترنت بیابید ! بررسی کنید که آیا این شرکتها مجوز لازم برای ااب کشی را دارند یا خیر ؟ آیا اثاثیه شما را بیمه میکند و در صورت وارد آمدن خسارت تضمینی برای پرداخت آن دارد یا خیر !


آیا شرکت باربری مورد نظر شخصی را برای ارزیابی اعزام میکند ؟

معمولا اتوبار و باربری ها شخصی را برای ارزیابی مدت زمان و تعیین هزینه ها اعزام میکنند. برخی از این شرکتها معمولا تعرفه باربری خود را بر اساس متر مکعب و حجم اثاثیه اعلام میکنند. از چند شرکت باربری بخواهید که نماینده خود را برای بررسی اعزام کنند !

با شرکتهای باربری بحث کنید و از آنها بخواهید قرارداد مناسبی برای شما آماده کنند. از امضای برگه های سفید و ناخوانده خودداری کنید !


پس از انتخاب شرکت باربری و اسباب کشی زمان دقیق حرکت خود را اعلام کنید و از انها بخواهید تا دقیقا راس زمان تعیین شده برای حمل اثاثیه و یا بسته بندی اثاثیه اقدم کنند.

موفق باشید